
Layer by Adje - Layer Savoy
- Showroom in Midden Nederland
- Afgehaald in Barneveld of bij u op locatie afgeleverd
- Op werkdagen voor 14:00u besteld, morgen in huis (wanneer het product op voorraad is)
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Layer by Adje – Layer Savoy
Wat een plaatje, met de tafellamp Savoy van Layer by adje haal je een echt hoogwaardig kunstwerk in huis. Het elegante frame heeft een marmeren blokvoet met daarboven een grote gestoffeerde kap.
Deze lamp doet het uitstekend op een sidetable of voor het raam op een vensterbank.
Voor de kubistische lampenkap kiest u een prachtige stof naar keuze uit de Layer collectie, van sierlijk linnen tot stoer katoen en van chique velours tot stijlvol behang.
De prijs word bepaald door de verschillende keuzes in materialen en maten en is daarom altijd op aanvraag. De collectie van Layer by Adje kunt u daarom bestellen in onze showroom.
Layer by Adje biedt ook de mogelijkheid tot het politoeren of hoogglans aflakken van houten ontwerpen, hiervoor wordt een meerprijs berekend van 10% op de verkoopprijs.
Ook zijn stalen ontwerpen naast standaard zwart, te bestellen in bronze of wit tegen een meerprijs van € 55,-.
U vindt lamp Savoy in onze showroom in de volgende uitvoering:
Frame: Bronze | kap: mouse op champagne
Layer by Adje
Met trots laten wij u kennis maken met onze nieuwe collectie Layer by Adje licht sculpturen van top ontwerper Adje Verhoeven. In onze woonwinkel vindt u een prachtige selectie van diverse modellen uit de Layer collectie.
Kenmerkend voor de ontwerpen van Adje is de toepassing van natuurlijke materialen zoals steen, staal, hout en glas. In zijn ontwerpen zoekt hij naar de combinatie tussen vorm en transparantie en gebruikt vaak vormen die de zwaartekracht uitdagen.
Een lamp van Adje is een stijlvol statement in uw interieur. Door de diverse keuzes in het hout, marmer en de stoffering stelt u gemakkelijk de perfecte lamp naar eigen wens samen.
Onze stylisten helpen u graag.
