
Richmond Interiors Dog Miro deco object (Gold)
- Showroom in Midden Nederland
- Afgehaald in Barneveld of bij u op locatie afgeleverd
- Op werkdagen voor 14:00u besteld, morgen in huis (wanneer het product op voorraad is)
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Deze leuke hond van het bekende merk Richmond Interiors is een echte blikvanger! Door zijn gouden kleur en speelse design valt hij al van een afstand op. Deze hond heeft een hoogte van 23 bij een breedte van 21,5 centimeter. Leuk te combineren met andere accessoires van Richmond!
Het ornament is gemaakt van polyresin. Polyresin is een samengestelde grondstof gemaakt van graniet, steen en marmer dat vermengd wordt met vloeibaar kunsthars. Op deze manier ontstaat er een goede basis voor producten in allerlei kleuren, vormen en zelfs structuren!
Richmond Interiors staat bekend om zijn gevarieerde en luxueuze collecties. Richmond moet altijd klasse, comfort en sfeer uitstralen. Hun streven is continu de perfecte balans tussen duurzaam kwaliteit met een chique touch te creëren. Richmond Interiors reist de wereld rond om continu nieuwe inspiratie op te doen. Wat uw persoonlijke smaak ook is; bij Richmond Interiors vind u altijd items die van uw huis een thuis maken.

Voor dit item belt onze vervoerder u persoonlijk om een moment van leveren af te stemmen. De levertijd kan 1 tot 5 werkdagen duren. Onderstaande een indicatie van de verzendkosten. Vooraf levering stemmen wij de verzendkosten met u af, dit is afhankelijk van het aantal items, afmeting en gewicht.
Colli | Omvang 4 meter – max 30 kg – max 2,5 meter | Omvang 6 meter – max 40 kg – max 3,5 meter |
---|---|---|
1 colli | € 24,95 (€ 46,95 voor BE) | € 31,50 (€ 63,50 voor BE) |
2 colli | € 44,95 (€76,95 voor BE) | € 55 (€ 95,00 voor BE) |
3 colli | € 60,95 (€102,95 voor BE) | € 74,5 (€ 121,00 voor BE) |
Merk | |
Afmeting (hoogte x breedte x diepte) | |
Materiaal | |
Kleur | |
Afwerking |