
Eleonora Salontafel Ron 80x32 - bruin
- Showroom in Midden Nederland
- Afgehaald in Barneveld of bij u op locatie afgeleverd
- Op werkdagen voor 14:00u besteld, morgen in huis (wanneer het product op voorraad is)
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Eleonora Meubelen is producent van meubilair voor iedere leefruimte en voor iedere interieurstijl. Industrieel, Scandinavisch, vintage; met de meubels van Eleonora sluit u aan bij de interieurtrends van nu én morgen. De Eleonora meubelcollectie biedt je lifestyle net dat beetje extra.Van new Basic tot Retro en van Elegant chic tot Japandi: met de collecties van Eleonora ben je helemaal on trend! Een mix van nieuwe stijlen, nieuwe materialen, nieuwe kleuren en nieuwe vormen met het lef dat je van Eleonora gewend bent. Speciaal voor jou ontworpen, om jouw huis en stijl te complementeren.
Deze unieke ronde bijzettafel van Eleonora is een eyecatcher in elke woning. De salontafel Ron heeft een moderne maar natuurlijke uitstraling door het mango hout. Deze is super leuk te combineren met tafels uit dezelfde collectie!
De tafel is gemakkelijk schoon te maken met een vochtige doek.

Voor dit item belt onze vervoerder u persoonlijk om een moment van leveren af te stemmen. De levertijd kan 1 tot 5 werkdagen duren. Onderstaande een indicatie van de verzendkosten. Vooraf levering stemmen wij de verzendkosten met u af, dit is afhankelijk van het aantal items, afmeting en gewicht.
Colli | Omvang 4 meter – max 30 kg – max 2,5 meter | Omvang 6 meter – max 40 kg – max 3,5 meter |
---|---|---|
1 colli | € 24,95 (€ 46,95 voor BE) | € 31,50 (€ 63,50 voor BE) |
2 colli | € 44,95 (€76,95 voor BE) | € 55 (€ 95,00 voor BE) |
3 colli | € 60,95 (€102,95 voor BE) | € 74,5 (€ 121,00 voor BE) |
Merk | Eleonora |
Afmeting (hoogte x breedte x diepte) | 32x80x80cm |
Materiaal | Mango hout |
Kleur | Bruin |
Afwerking | Gecoat |