
Eettafel Aron rond 130cm bruin
- Showroom in Midden Nederland
- Afgehaald in Barneveld of bij u op locatie afgeleverd
- Op werkdagen voor 14:00u besteld, morgen in huis (wanneer het product op voorraad is)
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Eleonora Meubelen is producent van meubilair voor iedere leefruimte en voor iedere interieurstijl. Industrieel, Scandinavisch, vintage; met de meubels van Eleonora sluit u aan bij de interieurtrends van nu én morgen. De Eleonora meubelcollectie biedt je lifestyle net dat beetje extra.
Mangohout is het hout van de mangoboom. Het is een hardhoutsoort, wat ervoor zorgt dat het bijzonder sterk is en een hoge dichtheid heeft. Die eigenschappen maken meubelen van mangohout slijtvast en ijzersterk.
Deze unieke ronde eettafel van Eleonora is een eyecatcher in elke woning. De tafel heeft een moderne maar natuurlijke uitstraling door het mango hout. De Aron is ook verkrijgbaar als ovale eettafel. Ook kan de tafel in zwart afgelakt worden.
De tafel is gemakkelijk schoon te maken met een vochtige doek.

Merk | Eleonora |
Afmeting (hoogte x breedte x diepte) | 76x130x130 cm |
Materiaal | Hout |
Kleur | Mango hout |
Afwerking | Gecoat |
In verband met de kwetsbaarheid van dit product vervoeren wij dit product met onze eigen vervoerders. Zo garanderen wij dat uw nieuwe interieuritems onbeschadigd bij u aankomen. Voor nog meer gemak kunnen onze professionele bezorgers de meubels ook voor u monteren, afstellen en plaatsen. Gratis onderhoudsadvies krijgt u hier vanzelfsprekend bij. Voor meer informatie over de verzending en verzendkosten kunt u altijd contact met ons opnemen.