
Sevn eetkamerbank Jelle
- Showroom in Midden Nederland
- Afgehaald in Barneveld of bij u op locatie afgeleverd
- Op werkdagen voor 14:00u besteld, morgen in huis (wanneer het product op voorraad is)
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Sevn eetkamerbank Jelle
Let op: De prijs van deze fauteuil betreft de prijs van de bank in de afmeting van 250cm breed. In de stof Aphrodite Beige. Zo staat de fauteuil ook in onze showroom.
Sevn creëert zitmeubelen met een eigenwijs karakter die de perfecte sfeer neerzetten in jouw interieur. Want wat is nou een interieur zonder goede bank? Sevn is altijd op zoek naar de perfecte balans tussen comfort en design, uitgevoerd in een uitdagende mix van stoffen en leer in trendy én traditionele kleuren. Hierdoor heb jij je bank in de juiste stof!
Sevn eetkamerbank Jelle is een stoere eetkamerbank. De zitkussens bestaan uit koud schuim waardoor je heerlijk comfortabel kunt zitten. Doordat er vele stoffen beschikbaar zijn kan je echt je persoonlijke voorkeur hierin toepassen. Ook is er keuze uit meerdere poten voor onder onze Jay eetkamerbank. U kunt kiezen uit een metalen blokpoot of een metalen sledepoot. De eetkamerbank is beschikbaar in meerdere maten en opstellingen. Hierdoor heb jij je perfect eetkamerbank in je huis! Kom Proef zitten in onze winkel.
Voor verdere vragen kunt u contact met ons opnemen!
Als u bij aanschaf van uw nieuwe meubel Iproteqt kiest, worden voor 5 jaar lang, gratis alle problemen (die onder de vlekkenservice vallen) opgelost. Denk hierbij aan vlekverwijdering, herstelling van losgeraakte veren, verhelpen van piep- en kraakgeluiden. De Iproteqt set bevat onderhoudsmiddelen, hiermee kunt u volgens handaanleiding dit op uw meubelen aanbrengen. Vraag ons naar de mogelijkheden voor het meubel.
Product informatie
Romp: Is opgebouwd uit beuken regels voor wat betreft het dragende gedeelte in
combinatie met milieuvriendelijk vezelplaat. Gehele rompvoorzien van polyether en dacron.
Vering: Nozag stalen veren afgedekt met polyamide. In de rug singels.
Zitkussen: Koudschuim HR 38 afgedekt met dacron.
Rugkussen: Polyether SG 28 afgedekt met dacron.

Merk | Sevn |
Afmeting br x h x d | Variabel |
Materiaal | Koudschuim, Polyeter, Dacron |
Type poot | Blokpoot of Sledepoot |
Armleuning | zonder armleuning |
In verband met de kwetsbaarheid van dit product vervoeren wij dit product met onze eigen vervoerders. Zo garanderen wij dat uw nieuwe interieuritems onbeschadigd bij u aankomen. Voor nog meer gemak kunnen onze professionele bezorgers de meubels ook voor u monteren, afstellen en plaatsen. Gratis onderhoudsadvies krijgt u hier vanzelfsprekend bij. Voor meer informatie over de verzending en verzendkosten kunt u altijd contact met ons opnemen.