
Duran Lucca 60Øx32cmH epoxy top
- Woonwinkel in Midden Nederland
- Complete inrichting uitzoeken onder begeleiding van interieurstylisten
- Af te halen in onze woonwinkel. Meubels en dure, kwetsbare artikelen kunnen bezorgd worden met speciaal transport.
- Klanten geven ons een !
- Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico
Duran Lucca 60Ø epoxy
De tafels van Duran zijn een ware eyecatcher in elke woning. Zeker de salontafels met de epoxy blad, net wat anders dan marmer maar zeker net zo mooi. De Lucca 60x60x32 cm is op de foto gecombineerd met soortgenoten, daarop ziet u ook de variant van marmer en als poef.
Ook kan Lucca worden uitgevoerd met een eiken of metalen blad. Het frame kan in het zwart of coating new bronze. De ronde salontafel op de foto heeft een epoxy blad in de kleur: EP12-6060 Scruffy White
Duran
Duran Interiors is opgericht in 1987 door Frank en Ellen Duran. In de loop der tijd zijn zij uitgegroeid tot een succesvol familiebedrijf. Deze bekende interieurontwerpers hebben een goede reputatie in binnen- en buitenland.
Alle lampenkappen van Duran worden in hun eigen atelier met de hand gemaakt. Ellen Duran ontwerpt en creëert de lampenkappen tot op de dag van vandaag met veel passie. Door kwalitatief hoogwaardige stoffen en materialen te gebruiken is elke lampenkap prachtig en uniek.
Naast lampenkappen omvat de collectie van Duran prachtige klein meubelen, accessoires en lampen geheel passend binnen de kenmerkende Duran stijl.
Let op, tafel Lucca staat momenteel niet in onze showroom

Merk | Duran |
Afmeting (hoogte x breedte x diepte) | 32x60x60cm |
Materiaal | |
Kleur | Scruffy white |
Afwerking | N.v.t. |